Změny ve veřejné dopravě

průjezd Drahanovicemi

06. 03. 2018 - 30. 04. 2018

V Drahanovicích se uzavře silnice

Od 6. března do 30. dubna bude částečně uzavřen průtah Drahanovicemi. Rekonstrukce zdejší silnice II/448 ovlivní veřejnou autobusovou dopravu v obci i okolí. 

Společnost Arriva Morava daným úsekem projíždí autobusovými linkami 780439 Konice – Pěnčín – Lutín – Olomouc, 780442 Raková u Konice – Pěnčín – Olomouc a 890311 Litovel - Slatinice.

Práce na úseku dlouhém asi 600 metrů budou rozděleny na 4 části: etapa III, část 1 a část 2, etapa IV, část 1 a část 2 (železniční trať ČD 273 – křižovatka na Lhotu – konec obce Drahanovice). Provoz bude veden po volné polovině komunikace a řízen světelnou signalizací. Po dobu prací v prostoru autobusových zastávek Drahanovice, železniční stanice bude nutné zastávky přemístit na náhradní zastávky umístěné na vhodném místě za železniční tratí ve směru na Olomouc. Vzhledem k řízení provozu světelnou signalizací bude u spojů docházet ke zpoždění.

Po celou dobu uzavírky není možné garantovat dodržení přestupů a návazností jednotlivých linek veřejné linkové dopravy v obcích Čechy pod Kosířem, Pěnčín a Rataje a městské hromadné dopravy v Olomouci.


 

Další změny ve veřejné dopravě

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish