Změny ve veřejné dopravě

silnice Nedvězí - Bystročice

01. 08. 2017 - 31. 12. 2017

Stavební práce pošlou autobusy na objížďku

Od 1. srpna do 31. prosince bude úplně uzavřena silnice mezi obcemi Nedvězí a Bystročice. Uzavírku si vynutí opravy silnice. 

Uzavřeným úsekem projíždějí autobusové linky společnosti Arriva Morava číslo  890724 Olomouc – Prostějov a 890728 Příkazy – Olomouc – Lutín.

Po dobu úplné uzavírky pojedou autobusy po objízdné trase vedoucí ze zastávky Olomouc, Nedvězí po silnici II/570 do Hněvotína. Zde po odbočení vlevo po silnici III/5709 do Žerůvek a Bystročic. Z Bystročic po silnici III/5704 do Olšan u Prostějova a dál po stávající trase. Objízdná trasa je obousměrná. 

Na linkách budou po dobu uzavírky v platnosti výlukové jízdní řády. Zastávky Bystročice a Žerůvky se budou obsluhovat v obráceném pořadí. Zastávka Bystročice, obchod bude nahrazena zastávkou Bystročice, u mostu. Zastávka Olšany u Prostějova, sokolovna bude nahrazena zastávkou Olšany u Prostějova, hasičská zbrojnice. U spojů, které končí v Bystročicích se bude autobus otáčet kolem kostela.

Výlukové jízdní řády naleznete níže. 


 

Soubory ke stažení


Soubor typu pdf Výlukový jízdní řád linky 890724 Olomouc-Prostějov(8,4 kB)stáhnout
Soubor typu pdfVýlukový jízdní řád linky 890728 Příkazy-Olomouc-Lutín(37,4 kB)stáhnout


Další změny ve veřejné dopravě

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish