Změny ve veřejné dopravě

průjezd Senicí na Hané

17. 01. 2016 - 17. 02. 2016

Autobusy přes Senici na Hané změní trasu

Od neděle 17.ledna 2016 začnou autobusové linky číslo 890730 Lutín - Senice na Hané – Vilémov – Cholina - Loučka, 890740 Olomouc – Vilémov – Bílsko - Loučka a 890784 Litovel – Slatinice jezdit přes Senici na Hané po upravené trase. Důvodem změny je problematické otáčení linkových autobusů v prostoru železniční stanice.

Nově pojedou spoje ze zastávky Senice na Hané, kulturní dům po ulici Vodní na zastávku Senice na Hané, železniční stanice. Z této zastávky po ulici Nádražní a Sokolská na zastávku Senice na Hané, požární zbrojnice a dál po ulici Žižkov na zastávku Senice na Hané, škola. Nová trasa linek je obousměrná. Zastávka Senice na Hané, stará pošta bude nahrazena zastávkou Senice na Hané, požární zbrojnice. K výše uvedenému datu vstoupí v platnost upravené jízdní řády linek 890730 a 890740. Jízdní řády naleznete na webu www.jizdnirady.cz.

Změny se nedotknou spojů, které končí nebo začínají na zastávce Senice na Hané, železniční stanice. 

Za vzniklé komplikace se cestujícím omlouváme.


 

Další změny ve veřejné dopravě

Počasí může ovlivnit železniční dopravu

11.12.2017

České dráhy dnes a zítra aktuálně posilují počty zaměstnanců ve službě. Důvodem je aktuální výstraha Českého hydrometeorologického ústavu upozorňující na silný vítr. Dopravce zároveň vyzývá cestující, aby v době platnosti výstrahy omezili cestování vlakem. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
english