Na trase Litovel – Olomouc bude možné cestovat s jízdenkami IDSOK u dalšího dopravce

13. 02. 2014

Od 17. února budou na autobusové lince 710 914 společnosti VYDOS BUS v úseku mezi Litovlí a Olomoucí nově uznávány časové jízdní doklady Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK). V tomto případě bude možné cestovat i s jízdenkami Dopravního podniku města Olomouce (DPMO) a dopravců IDSOK.

Cestující musí mít zakoupenou jízdenku vždy se zónami 71 – 72 – 81 nebo další zóny v kombinaci s uvedenými. Po nástupu do vozu předloží řidiči autobusu VYDOS s časovou jízdenkou i průkaz DPMO nebo žákovský průkaz.

Opatření se týká sedmidenních a měsíčních dokladů pro zóny 71, 72 a 81. Bude platit pro občanské i zlevněné jízdné, žákovské jízdné do 15 let a žákovské jízdné od 15 do 26 let. V zóně 71 se k nim přidá také Senior Pas, zlevněné jízdné pro žáky a studenty, jednodenní jízdenka a čtvrtletní jízdenka.

Další informace naleznete níže.


 

Soubory ke stažení


Soubor typu pdfUznávání časových jízdenek IDSOK u dopravce VYDOS BUS v zóně 71(277,2 kB)stáhnout
Soubor typu pdfUznávání časových jízdenek IDSOK u dopravce VYDOS BUS(340,1 kB)stáhnout


KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

Doprava na Bouzov bude během sezóny jednodušší

21.05.2018

Během letní turistické sezóny bude v Olomouckém kraji jezdit nová autobusová linka spojující Mohelnici s hradem Bouzovem. Autobusové spojení naváže na vlaky přijíždějící ze směrů od Olomouce a z Koutů nad Desnou. Autobusová linka bude v provozu od 2.června do 30. září více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish