Aktuálně z dispečinku: Uzavírka silnice II/441 Potštát – hranice kraje Moravskoslezského v termínech 5.7. – 25.7.2018 * * *

Doprava na Bouzov bude během sezóny jednodušší

21. 05. 2018

Během letní turistické sezóny bude v Olomouckém kraji jezdit nová autobusová linka spojující Mohelnici s hradem Bouzovem. Autobusové spojení naváže na vlaky přijíždějící ze směrů od Olomouce a z Koutů nad Desnou. Autobusová linka bude v provozu od 2.června do 30. září. 

Zřízení autobusové linky inicioval krajský koordinátor dopravy KIDSOK. Reagoval tak na požadavky cestujících, kteří v hlavní turistické sezóně na Bouzov směřují.

Nová linka bude odjíždět z Mohelnice,žel.st. v 9:05 hodin a v 9:35 bude na Bouzově, v opačném směru bude možné využít spoj s odjezdem v 14:20 z Bouzova a příjezdem do Mohelnice,žel.st. v 14:48.

Podrobný jízdní řád linky 933240 naleznete zde


 

Soubory ke stažení


Soubor typu pdf933240.pdf(66,8 kB)stáhnout


KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

České dráhy na začátku prázdnin posílí vlaky a zavedou speciální dětskou jízdenku

29.06.2018

Konec školního roku a začátek velkých letních prázdnin bude na železnici ve znamení posilování dopravy a zajištění přeprav účastníků Všesokolského sletu v Praze. Na trať vyjedou desítky posilových vozů v pravidelných vlacích i několik zvláštních vlaků pro Sokoly. České dráhy nabídnou také novou Jízdenku na léto pro děti do 15 let a řadu mimořádných a zvláštních jízd a nasadí různá historická vozidla, která zatraktivní prázdninové cestování a nabídnou zážitky z cest. více »

V červenci proběhne na železnici několik výluk

28.06.2018

Cestující na železnici v Olomouckém kraji musejí v červenci počítat s několika výlukami. Ty, které jsou dopředu naplánované, naleznete níže v předběžném seznamu. Podrobnosti zveřejnujeme průběžně v sekci Změny v dopravě. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish