Návštěva prezidenta Miloše Zemana v Olomouckém kraji

23. 05. 2016

Po osobním setkání s hejtmanem Jiřím Rozbořilem absolvovala hlava státu setkání se zástupci příspěvkových organizací a odborů Olomouckého kraje. Ředitel organizace KIDSOK Jaroslav Tomík byl přizván k diskuzi s prezidentem jako zástupce příspěvkové organizace v dopravě, kde informoval o koncepci, strategii a systémových postupech ve veřejné dopravě v Olomouckém kraji. Prezident se především zajímal o názor v souvislosti se smluvními záměry kraje s dopravcem ČD, a.s., pořizování železničních vozidel regionální dopravy a přístupu soukromých dopravců na dopravní cestu ve vztahu k uvažovanému zřízení regulátora dopravy.

 

 


 


foto.jpg


KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

Doprava na Bouzov bude během sezóny jednodušší

21.05.2018

Během letní turistické sezóny bude v Olomouckém kraji jezdit nová autobusová linka spojující Mohelnici s hradem Bouzovem. Autobusové spojení naváže na vlaky přijíždějící ze směrů od Olomouce a z Koutů nad Desnou. Autobusová linka bude v provozu od 2.června do 30. září více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish