Mezi Bludovem a Lipovou Lázněmi na půl roku přestanou jezdit vlaky

07. 04. 2016

Od 14. dubna až do 3. října potrvá nepřetržitá výluka provozu na železniční trati mezi Bludovem a Lipovou Lázněmi. Bude mít vliv také na provoz na trati z Hanušovic do Starého Města pod Sněžníkem. 

České dráhy nahradí autobusovou dopravou všechny vlaky v úseku Zábřeh na Moravě resp. Šumperk - Hanušovice – Lipová Lázně – Jeseník a opačně, vybrané vlaky z/ve směru Javorník ve Slezsku pojedou v úseku Lipová Lázně – Jeseník a opačně vlakovou soupravou. Vlaky v úseku Jeseník – Mikulovice jedou bez omezení. 

Všechny vlakové spoje v úseku Hanušovice – Staré Město pod Sněžníkem a opačně rovněž nahradí autobusová doprava. 

Podrobnosti k výluce, která potrvá takřka půl roku, naleznete v seznamu změn v dopravě pod titulkem Vlaky z Bludova do Lipové Lázní na půl roku nahradí autobusy. Na stejném místě je také ke stažení výlukový jízdní řád. 


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

Doprava na Bouzov bude během sezóny jednodušší

21.05.2018

Během letní turistické sezóny bude v Olomouckém kraji jezdit nová autobusová linka spojující Mohelnici s hradem Bouzovem. Autobusové spojení naváže na vlaky přijíždějící ze směrů od Olomouce a z Koutů nad Desnou. Autobusová linka bude v provozu od 2.června do 30. září více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish