Koordinátor připravuje říjnové sčítání cestujících

13. 10. 2014

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje bude v říjnu zjišťovat, jak cestující využívají některé vlakové a autobusové spoje. Cílem bude zjistit jejich přestupování na městskou hromadnou dopravu v Olomouci a další informace související s využíváním jízdenek. 

Sčítání proběhne v sobotu 18. a v úterý 21. října. Dotkne se železniční trati 310 Olomouc – Hrubá Voda a některých autobusových linek. Budou jimi linky číslo 890804 a 890805 společnosti AUTA – BUSY STUDENÝ a 890706, 890719 dopravce Arriva Morava. 

Tazatelé budou během jízdy v dopravním prostředku po cestujícím žádat k nahlédnutí jízdenku. Cestující, kteří mají jízdenku vydanou jiným dopravcem, budou dále dotazováni na přestup na MHD a na další informace o využívání jízdenky. 

Průzkum bude provádět firma KPM Consult. Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje prosí cestující o spolupráci s tazateli a omlouvá se za případné nepohodlí.  

Informace jednotlivých dopravců naleznete níže. 

 


 

Soubory ke stažení


Soubor typu pdfInformace - Arriva Morava(303,5 kB)stáhnout
Soubor typu pdfInformace - České dráhy(288,5 kB)stáhnout
Soubor typu pdfInformace - AUTA – BUSY STUDENÝ(226,9 kB)stáhnout


KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

Doprava na Bouzov bude během sezóny jednodušší

21.05.2018

Během letní turistické sezóny bude v Olomouckém kraji jezdit nová autobusová linka spojující Mohelnici s hradem Bouzovem. Autobusové spojení naváže na vlaky přijíždějící ze směrů od Olomouce a z Koutů nad Desnou. Autobusová linka bude v provozu od 2.června do 30. září více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish